Arax90 - Счетоводни Услуги

Документи Финансови отчети на фирми Въпроси и Коментари
 
Начало arrow Въпроси
Въпроси и Коментари Печат Е-мейл
Ще се радваме да чуем от Вас всякакви въпроси или коментари, с които сте се сблъскали. За нашия екип, ще бъде удоволствие да Ви помогне, ако може.
Коментари
Добавяне на нов Търсене
+/-
Коментирай
Име:
Email:
 
Заглавие:
UBBCode:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch::(:shock::X
:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s:!::?::idea::arrow:
 
Please input the anti-spam code that you can read in the image.
mariam1  - ОТНОСНО КАСОВИТЕ АПАРАТИ   |Administrator |2008-10-14 14:58:48
ПРАВИЛА ПРИ РАБОТА С КАСОВ АПАРАТ
mariam1   |Administrator |2008-10-14 15:00:32
1.При касовия апарат да бъде поставена табела с надпис “Моля пазете касовият бон
до напускане на обекта – ТДД Пловдив, тел. 935447” 2.Касовата книга е валидна за
срок от 01.01 от 31.12 на съответната година и се прошнурова, прономерова и
заверява от управителя на фирмата. 3.Дневен финансов отчет се вади само ако има
оборот за съответния ден 4.В случаи, че няма оборот и съответно не е издаден
дневен финансов отчет за съответния работен ден в касовата книга се записва
датата, оборот – 0,00 лева, вписва се текст „Няма регистрирани продажби” и се
подписва лицето, което работи с касовия апарат. 5.Неработните дни се отбелязват
в касовата книга с надпис “Неработен ден” и това се удостоверява с подписа на
лицето, което работи с касовия апарат. Дните в които касовият апарат е на ремонт
се записват в касовата книга “Ремонт”. Дните, в които има оборот и съответно има
издаден дневен финансов отчет:в касовата книга се записва начална касова<...
mariam1  - ОБЕЗЩЕТЕНИЕ ЗА ОТГЛЕЖДАНЕ НА ДЕТЕ ЗА РАБОТЕЩА МАЙК   |Administrator |2011-11-01 14:21:55
За работеща майка на трудов договор и дете на 9 месеца - има ли право на парично
обещетение за отглеждане на малко дете на основание чл 54 КСО.
mariam1   |Administrator |2011-11-01 14:23:49
Работеща майка има право на 50% парично обезщетение /за 2011 г в размер на
120
лв/ за отглеждане на малко дете на основание чл.54 ал.1,когато детето
навърши 1
година, ако:
1. е осигурена за общо заболяване и майчинство
2.има
12 месеца
осигурителен стаж като осигурена за общо заболяване и
майчинство
3.детето не е
настанено в детски ясли на държавна
издръжка
4.детето не е дадено за
осиновяване
5.майката не е дала съгласие
отпускът да се ползва от баща , баба
или дядо
5.детето не е настанено в
приемно семейство.
6.майката не е лишена
от родителски права
Флоранс  - стаи за гости -пенсионер   |46.10.7.195 |2012-04-04 10:11:52
Кои са тези физ. лица които попадат в прил. 7 от ГДД, ред9 и са извън редовете
1,5,и 7.на същото приложение
това приложение ли трябва да попълни пенсионер
отдавал стаи за гости през 2011г.

3.21 Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
  25 юни 2017
  • Bulgarian
  • English

Вход

Статистика на посещенията

Посещения тотал: 27862
Статистика от: 2014-05-24

[+]
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval